КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ПСИХОЛОГІЧНОЮ ДОПОМОГОЮ

10 жовтня, у День ментального здоров’я, за підтримки першої леді Олени Зеленської в Україні розпочалася інформаційна кампанія «Скажи чесно, як ти?», що має на меті допомогти громадянам подолати стрес і тривожність.

Номери «гарячих ліній», на які можна звернутися для отримання безоплатної психологічної допомоги, а також про інші інструменти дізнавайтесь за посиланням.

КУРС ІЗ ПСИХОЛОГІЧНО-ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА ШКІЛЬНИХ ПСИХОЛОГІВ

Громадська спілка «Освіторія» за підтримки МОН та ЮНІСЕФ започаткувала безкоштовний курс із психологічно-емоційної підтримки для вчителів та шкільних психологів «Розумію».

Курс поєднав теорію та практику психології і нейрофізіології та побудований на дослідженнях від провідних світових експертів і практичному досвіді найкращих українських учителів та психологів.

Серед знань, які здобудуть учасники протягом навчання:

  • як адаптуватись у новій реальності й допомогти зробити це учнівству?
  • як емоційна компетентність впливає на доросле життя? які існують інструменти розвитку емоційного інтелекту? що робити з емоціями війни та як на практиці допомогти собі й оточенню?
  • що таке арт-терапія та як використовувати її в роботі з учнівством під час адаптації до умов навчання в школі?

Навчання відбувається онлайн на платформі О.Університет. Долучитись до курсу можна за посиланням. Крім відеоуроків та вебінарів,передбачені практичні зустрічі з експертами, на яких можна обмінюватись досвідом, отримувати зворотний зв’язок та поглиблено обговорювати питання та кейси, що виникають під час застосування запропонованих на курсі інструментів та методик.

Навчання є повністю безкоштовним. Після успішного проходження курсу вчителі отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин.

КОМАНДА «ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ» ІНІЦІЮВАЛА СТВОРЕННЯ ВІРТУАЛЬНОЇ ДОШКИ ПОДЯКИ ВІД ДІТЕЙ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

До Дня захисників і захисниць України 14 жовтня команда проєкту «Підтримай дитину» проводить загальноукраїнську ініціативу «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України».

Щоб доєднатися до ініціативи та подякувати тим, хто захищає Україну, кожен охочий може розмістити слова вдячності і підтримки захисникам та захисницям, що щоденно боронять Україну. Приймаються власні малюнки та текст.

Як це зробити?

  1. Зайдіть за посиланням.
  2. У нижній панелі натисніть «Додати», з’явиться поле, зробіть допис або додайте матеріали.
  3. Фон і текст допису можна змінювати за формою та кольором.
  4. Натисніть «Опублікувати».

З метою дотримання інформаційної безпеки допис з’явиться на дошці для загального перегляду після того, як модератор його підтвердить.

До заходу можуть долучитися всі охочі: діти, батьки, педагоги. Дошка буде активною та доступною для розміщення записів до 14 жовтня включно. Далі найбільша електронна листівка буде передана захисниками.

КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ «МОДЕЛЬ ООН»

4-5 листопада відбудеться VI Всеукраїнська онлайн-конференція «Модель Організації Об’єднаних Націй», у якій можуть узяти участь українські школярі.

Імітуючи роботу органів ООН, вони підготують виступи у ролі дипломатів. Дотримуючись правил і процедури, представлять інтереси країн, візьмуть участь в обговоренні проблем регіонів світу та запропонують шляхи їхнього вирішення.

Щоб подати заявку на участь у конференції, представники закладів освіти мають сформувати команду з п’ятьох учнів 9-11 класів та заповнити анкету за посиланням. Школи-учасники будуть відібрані за мотиваційними листами учнів-претендентів. Заявки приймаються до 17 жовтня.Більше деталей – ось тут.

НАВЧАЛЬНІ СЕСІЇ ДЛЯ УЧНІВ З ПИТАНЬ КІБЕРБЕЗПЕКИ

21 жовтня у межах KPMG Global Cyber Day консультанти з кібербезпеки KPMG в Україні на чолі з Олексієм Яковським, партнером та керівником практики, проведуть дві інтерактивні навчальні сесії для учнів молодших (7-10 років) та старших (11-17 років) класів.

Експерти доступно розкажуть про правила поведінки в інтернеті, зокрема кібергігієну. Сесії проводитимуть безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Реєстрація доступна за посиланням.

Діти дізнаються про пошук в інтернеті, кіберзалякування,кіберзагрози,онлайн-ігри,соціальні мережі, безпеку пристроїв,онлайн-магазини тощо.

НОВИЙСЕЗОН «ЛЕКТОРІЮ ДЛЯ ЮНИХ ХІМІКІВ»

Розпочинається 6 сезон «Лекторію для юних хіміків», який став для учнівської молоді можливістю зазирнути у хімічний світ, зрозуміти перспективи хімічного фаху.Щороку лекторій об'єднує учнів та вчителів шкіл, ліцеїв, гімназій і коледжів з усіх куточків України.Участь у заході можуть взяти учні старших класів.

У програмі – тематичні лекції з основних розділів хімії, науково-популярні лекції та семінари. Заняття відбуваються в інтерактивній формі й супроводжуються обов'язковим експериментальним блоком, який дозволить зрозуміти і засвоїти найскладніші теми.

Участь безкоштовна з обов’язковою реєстрацією. Докладніше про лекторій – тут.

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ 2022

У першому етапі сертифікації вчителів початкових класів цьогоріч взяли участь 1855 осіб, що складає 93,5% від зареєстрованих на сертифікацію. Загалом успішно склали незалежне тестування 1335 педагогів із різних регіонів України. 72% учасників сертифікації вчителів початкових класів, які взяли участь у незалежному тестуванні, подолали прохідний бал.

12 жовтня розпочався третій етап сертифікації. На цьому етапі Державна служба якості освіти аналізує практичний досвід роботи учасників сертифікації.

Експерти оцінюють професійні компетентності учасників сертифікації за допомогою спостереження за навчальними заняттями та їхнім самоаналізом, аналізу самопрезентації учасника, інтерв’ю. Нововведенням цього етапу є використання електронної форми експертного висновку, щоб оперативно працювати з документами та залучати експертів з-за кордону.

Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників із високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їхньому поширенню.

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.