В НВО “Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ” з нагоди 77 річниці визволення Новомиргорода від німецько-фашистських загарбників:

1) Учні школи взяли участь у покладанні квіті до пам’ятника загиблим воїнам та урочистому мітингу;

2) Була проведена радіо хвилина “Як це було. Визволення Новомиргорода від німецько-фашистських загарбників”

3) Виставка історичних джерел, документів “Сторінками історії”.

/Files/images/IMG_55745.JPG /Files/images/IMG_55747.JPG /Files/images/IMG_55751.JPG /Files/images/IMG_55743.JPG /Files/images/IMG_55758.JPG /Files/images/IMG_55759.JPG


День Соборності України

Перегляд відеоматеріалів до Дня гідності та свободи

"Захист прав дітей." ( До Всесвітнього дня дитини.)


21 вересня 2020 року – Міжнародний день миру.

Вихованці нашого НВО взяли участь у відзначенні цього дня. Учні 1-4 класів створили панно “Долоньки миру”.

Для вихованців 5-8 класів проведено урок-мандрівку “Миру і дружби бажаємо всім!”

Учні 9-11 класів взяли участь у флешмобі “Потрібен мир тобі й мені. І всім на світі людям”

/Files/images/IMG_43330.JPG /Files/images/IMG_43335.JPG


Революція Гідності. Згадаємо головне

21 листопада наша держава відзначає шосту річницю Революції Гідності. Не залишилися осторонь здобувачі освіти НВО “Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ”. Учні 10 класів підготували та провели у навчальному закладі радіогазету “Революція Гідності. Згадаємо головне”, з нагоди відзначення Дня гідності і свободи. З кожною новою річницею Майдану ми маємо змогу осягнути більш повну картину того, що сталося. Але, щоб пазл склався повністю, має пройти ще чимало часу

/Files/images/IMG_40821.JPG /Files/images/IMG_40834.JPG


Урочиста лінійка присвячена Дню захисника України

Ніколи не вичерпається глибока народна мудрість, основи моральних засад. І все це – Україна. І все це ми – український народ – нащадки славних козаків.

Здобувачі освіти нашого НВО зібралися на урочисту лінійку, присвячену Дню захисника України, Дню українського козацтва, який відзначаємо кожного року 14 жовтня.

Під козацький марш у військовій формі зайшли юнаки і дівчата – члени команди “Соколи”, які у минулому році перемогли у районному етапі та були учасниками обласного конкурсу “Захисник Кіровоградщини”, а також майбутні учасники конкурсу.

На лінійці пролунали слова любові до своєї Батьківщини, здобувачі освіти подякували захисникам Вітчизни, вшанували хвилиною мовчання патріотів, які полягли захищаючи її свободу і незалежність. На гасло “Слава нації” всі разом відповіли “Смерть ворогам”. А ще поклялися у вірності своїй Батьківщині, неподільній і незалежній Україні. Здобувачами освіти підтримана пропозиція: кожного місяця на першій годині спілкування виголошувати клятву Прапору України.

Я люблю свою землю, родючу й багату,
Вірю: щастя прийде в українськую хату.
І принизити нас ніхто вже не зможе,
З нами правда і віра, нам Бог допоможе.

/Files/images/IMG_40217.JPG /Files/images/IMG_40218.JPG /Files/images/IMG_40221.JPG /Files/images/IMG_40222.JPG /Files/images/IMG_40227.JPG


Брейн-ринг «Славні гетьмани України»

З 1990 року 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці відзначається свято запорозького козацтва. А з минулого року Указом Президента України Петра Порошенка 14 жовтня святкується День захисника України.

11 жовтня року в НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ» проведений брейн-ринг «Славні гетьмани України». Учні 9-11 класів показали свої знання з історії українського козацтва, звичаїв, традицій, символів козацтва, постатей видатних гетьманів.

Гра складалася із трьох турів, під час яких команди учнів «Інтелектуал» та «Ерудит» змагалися та давали відповіді на запитання з внутрішньої та зовнішньої політики гетьманів. Продемонстрували знання біографії славних керманичів та їхній внесок в розбудову Української держави.

Перемогу здобула команда «Ерудит». Вітаємо переможців.

Проведення таких заходів заохочує учнів до вивчення історії України, шанування та відродження звичаїв і традицій козацтва.

/Files/images/20191009_134619.jpg /Files/images/20191009_134641.jpg /Files/images/20191009_134702.jpg /Files/images/20191009_134738.jpg /Files/images/20191009_134836.jpg


Відзначення Дня Гідності та Соборності України

З метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які під час Революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України, її Європейського вибору, збереження та донесення до сучасних поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, був проведений урок мужності “Україна – територія гідності та свободи”, присвячений Дню Гідності та Свободи, який з 2014 року щорічно ми відзначаємо 21 листопада.

Всі присутні згадали події, які відбулися у листопаді 2013 – лютому 2014 років. Учні зрозуміли, що цілісність України сьогодні означає не просто підпорядкованість українських земель, а громадське порозуміння усіх регіонів нашої країни. Адже всі ми є єдиним народом. Відчуття єдності допомагає нам будувати свою державу, свою правду і свою волю, бо саме в єдності – наша сила і наше майбутнє!

Учасники уроку мужності подивилися кліпи “Мамо не плач”, “Молитва”. Були продекламовані вірші “Ти пам’ятаєш, як горів майдан?”, “Я люблю свою землю”.
Уманець Максим та Зарудня Альона наголосили, що сьогодні, як ніколи, ми повинні бути хоробрими і сильними, адже події на Сході України не дають спокійно спати кожному свідомому українцеві. Ми всі розуміємо, що лише в єдності і згуртованості український народ переможе ворога.
На уроці був присутній Сенченко Олександр Олегович, який запропонував учням висловити власні думки відносно відзначення Дня гідності та Свободи в Україні.

Учні 9-11 класів висловили свої думки, враження, сподівання відносно доленосних подій в Україні кінця 2013 – початку 2014 років, а також впевненість в утвердженні ідеалів свободи і демократії в кожній державі.


Галерея "День Гідності та Соборності України 2018"


22 січня - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми.
Ми горді зватися українцями. Поклик рідної землі завжди відчували наші прадіди й діди, ті, хто живе в Україні та кого доля закинула на чужину. І де б не був українець, захвилюється аж до сліз, почувши рідне слово.
Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.
Щороку 22 сiчня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часiв Київської Русi, Галицько-Волинської держави, Запорізької Січі, Визвольної вiйни пiд проводом Богдана Хмельницького, Гетьманщини.
У рамках відзначення Дня Соборності України у нашій школі було проведено лінійку « Україна – єдина країна», а також представники Шкільного уряду стали учасниками районної акції «Ланцюг єднання».

/Files/images/IMG_10563.JPG /Files/images/IMG_10565.JPG /Files/images/IMG_10568.JPG /Files/images/IMG_10569.JPG /Files/images/IMG_10575.JPG /Files/images/IMG_10577.JPG


День захисника України

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.
14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем».
Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім різний зміст, ставляться до нього дуже шанобливо.
Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І. до речі, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.
Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.
2014 року українське суспільство відреагувало на російське збройне вторгнення, внаслідок чого підсилилися європейські та антирадянські тенденції декомунізації. Так, наш народ поступово відмовляється від радянських свят та символів.
Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня святкування Дня захисника України й скасував святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого.
Учні нашої школи відзначали День українського козацтва 13 жовтня. Розпочалося все урочистою лінійкою, на якій учні отримали змістовну інформацію про історію свят, та виникнення козацтва на Україні.
Діти слухали козацькі пісні та із задоволенням підспівували. Особливу увагу було приділено подіям на Сході. Хвилиною мовчання учні вшанували пам»ять загиблих воїнів героїв, які боронять наші кордони та незалежність нашої Батьківщини. А ще великої честі були удостоєні переможці районного етапу військово-спортивної гри « Сокіл(Джура)», які відкривали урочистості на головній сцені у РБК разом із учнями 1-х класів Федоровим Дмитром, Ланженком Іваном, Грищуком Денисом, Калинюком Глєбом, Ніколаєвим Владиславом , Купріяновим Іллєю. Теплими оплесками дякували нашим хлопцям присутні у залі ветерани АТО.
Дивлячись на наших козаків, серце переповнювала гордість за нащадків, за майбутнє, і спокій за цілісність кордонів нашої Батьківщини.

/Files/images/IMG_8706.JPG /Files/images/IMG_8716.JPG /Files/images/IMG_8728.JPG /Files/images/IMG_8734.JPG


Галереї "Фестиваль «Патріот»"

Кiлькiсть переглядiв: 1250

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.