В НВО “Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ” з нагоди 77 річниці визволення Новомиргорода від німецько-фашистських загарбників:

1) Учні школи взяли участь у покладанні квіті до пам’ятника загиблим воїнам та урочистому мітингу;

2) Була проведена радіо хвилина “Як це було. Визволення Новомиргорода від німецько-фашистських загарбників”

3) Виставка історичних джерел, документів “Сторінками історії”.

/Files/images/IMG_55745.JPG /Files/images/IMG_55747.JPG /Files/images/IMG_55751.JPG /Files/images/IMG_55743.JPG /Files/images/IMG_55758.JPG /Files/images/IMG_55759.JPG


День Соборності України

Перегляд відеоматеріалів до Дня гідності та свободи

"Захист прав дітей." ( До Всесвітнього дня дитини.)


21 вересня 2020 року – Міжнародний день миру.

Вихованці нашого НВО взяли участь у відзначенні цього дня. Учні 1-4 класів створили панно “Долоньки миру”.

Для вихованців 5-8 класів проведено урок-мандрівку “Миру і дружби бажаємо всім!”

Учні 9-11 класів взяли участь у флешмобі “Потрібен мир тобі й мені. І всім на світі людям”

/Files/images/IMG_43330.JPG /Files/images/IMG_43335.JPG


Революція Гідності. Згадаємо головне

21 листопада наша держава відзначає шосту річницю Революції Гідності. Не залишилися осторонь здобувачі освіти НВО “Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ”. Учні 10 класів підготували та провели у навчальному закладі радіогазету “Революція Гідності. Згадаємо головне”, з нагоди відзначення Дня гідності і свободи. З кожною новою річницею Майдану ми маємо змогу осягнути більш повну картину того, що сталося. Але, щоб пазл склався повністю, має пройти ще чимало часу

/Files/images/IMG_40821.JPG /Files/images/IMG_40834.JPG


Урочиста лінійка присвячена Дню захисника України

Ніколи не вичерпається глибока народна мудрість, основи моральних засад. І все це – Україна. І все це ми – український народ – нащадки славних козаків.

11 жовтня 2019 року здобувачі освіти нашого НВО зібралися на урочисту лінійку, присвячену Дню захисника України, Дню українського козацтва, який відзначаємо кожного року 14 жовтня.

Під козацький марш у військовій формі зайшли юнаки і дівчата – члени команди “Соколи”, які у минулому році перемогли у районному етапі та були учасниками обласного конкурсу “Захисник Кіровоградщини”, а також майбутні учасники конкурсу.

На лінійці пролунали слова любові до своєї Батьківщини, здобувачі освіти подякували захисникам Вітчизни, вшанували хвилиною мовчання патріотів, які полягли захищаючи її свободу і незалежність. На гасло “Слава нації” всі разом відповіли “Смерть ворогам”. А ще поклялися у вірності своїй Батьківщині, неподільній і незалежній Україні. Здобувачами освіти підтримана пропозиція: кожного місяця на першій годині спілкування виголошувати клятву Прапору України.

Я люблю свою землю, родючу й багату,
Вірю: щастя прийде в українськую хату.
І принизити нас ніхто вже не зможе,
З нами правда і віра, нам Бог допоможе.

/Files/images/IMG_40217.JPG /Files/images/IMG_40218.JPG /Files/images/IMG_40221.JPG /Files/images/IMG_40222.JPG /Files/images/IMG_40227.JPG


Брейн-ринг «Славні гетьмани України»

З 1990 року 14 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці відзначається свято запорозького козацтва. А з минулого року Указом Президента України Петра Порошенка 14 жовтня святкується День захисника України.

11 жовтня 2019 року в НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ» проведений брейн-ринг «Славні гетьмани України». Учні 9-11 класів показали свої знання з історії українського козацтва, звичаїв, традицій, символів козацтва, постатей видатних гетьманів.

Гра складалася із трьох турів, під час яких команди учнів «Інтелектуал» та «Ерудит» змагалися та давали відповіді на запитання з внутрішньої та зовнішньої політики гетьманів. Продемонстрували знання біографії славних керманичів та їхній внесок в розбудову Української держави.

Перемогу здобула команда «Ерудит». Вітаємо переможців.

Проведення таких заходів заохочує учнів до вивчення історії України, шанування та відродження звичаїв і традицій козацтва.

/Files/images/20191009_134619.jpg /Files/images/20191009_134641.jpg /Files/images/20191009_134702.jpg /Files/images/20191009_134738.jpg /Files/images/20191009_134836.jpg


Відзначення Дня Гідності та Соборності України

2018-11-20

З метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які під час Революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України, її Європейського вибору, збереження та донесення до сучасних поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, був проведений урок мужності “Україна – територія гідності та свободи”, присвячений Дню Гідності та Свободи, який з 2014 року щорічно ми відзначаємо 21 листопада.

Всі присутні згадали події, які відбулися у листопаді 2013 – лютому 2014 років. Учні зрозуміли, що цілісність України сьогодні означає не просто підпорядкованість українських земель, а громадське порозуміння усіх регіонів нашої країни. Адже всі ми є єдиним народом. Відчуття єдності допомагає нам будувати свою державу, свою правду і свою волю, бо саме в єдності – наша сила і наше майбутнє!

Учасники уроку мужності подивилися кліпи “Мамо не плач”, “Молитва”. Були продекламовані вірші “Ти пам’ятаєш, як горів майдан?”, “Я люблю свою землю”.
Уманець Максим та Зарудня Альона наголосили, що сьогодні, як ніколи, ми повинні бути хоробрими і сильними, адже події на Сході України не дають спокійно спати кожному свідомому українцеві. Ми всі розуміємо, що лише в єдності і згуртованості український народ переможе ворога.
На уроці був присутній Сенченко Олександр Олегович, який запропонував учням висловити власні думки відносно відзначення Дня гідності та Свободи в Україні.

Учні 9-11 класів висловили свої думки, враження, сподівання відносно доленосних подій в Україні кінця 2013 – початку 2014 років, а також впевненість в утвердженні ідеалів свободи і демократії в кожній державі.


Галерея "День Гідності та Соборності України 2018"


Обласний етап "Захисник Кіровоградщини 2018"

2018-10-15

12 жовтня, завершилися змагання «Захисник Кiровоградщини-2018». Вони проходили на військовому полігоні у Федорiвцi Кiровоградського району, де готуються наші військовослужбовці. Участь у заходах приймали майже 300 представників з усіх територій нашої області випробовували свою мужність, силу, підготовленість у перетягуванні канату, стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбиранні-збиранні автомата Калашникова, силових вправах на перекладині, туристичній смузі перешкод та естафеті з перекидання колеса.

Цьогоріч самі змагання проводилися на місці, де проходить підготовка наших військовослужбовців і були максимально наближені до їхньої – у справжніх польових умовах. Вперше з моменту їхнього проведення в нашій області, на четвертий рік програма змагань була збільшена до двох днів.

Переможцiв вiтали голова Кiровоградської ОДА Сергiй Кузьменко, вiйськовий комiсар Ярослав Кучер та заступник начальника управлiння молодi та спорту облдержадмiнiстрацiї Уляна Соколенко. Найкращих нагородили кубками, дипломами та медалями.

/Files/images/nagg1.JPG /Files/images/nagg2.JPG /Files/images/nagg5.JPG /Files/images/nagg8.JPG

Федоровка Марафон


Спільна перемога у обласних змаганнях

2018-06-20

Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді орієнтує педагогів НВО « Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ст. №3 – ДНЗ» на виховання найкращих якостей громадянина-патріота. Цьому сприяє Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), метою якої є виховання у молоді глибоких національно-патріотичних переконань, підготовки до військової служби та захисту своєї Вітчизни. Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, на районних, обласних та всеукраїнському етапах, в ході яких відбувається відбір кращих команд та визначення переможців.

З 14 по 18 червня 2018 року у мальовничому місті Світловодську , на берегах Дніпра відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Цьогоріч у грі взяли участь 33 рої зі всієї області. Честь Новомиргородщини захищали переможці районного етапу гри «Сокіл» ( «Джура») – рій НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» «Січові братчики» в складі : Панфілова Андрія, Панфілова Артема, Студінського Володимира, Усачова Олександра, Уманця Максима, Малюти Владислава, Горохової Олександри , Бардіної Анастасії, та запасних гравців Німенка В'ячеслава і Поліщук Наталії, під керівництвом учителів Захисту Вітчизни Рябошапка В.О., Масляної К.М. та учителя географії Федорова М.М.

Упродовж п'яти днів джури змагалися за першість в таких етапах: «Ватра», «Рятівник», «Добре діло», «Впоряд», «Таборування», «Туристсько – спортивна смуга перешкод», «Стрільба з пневматичної зброї», «Пластун», «Відун», «Перетягування линви».

Програма змагань була дуже насиченою. Урочисте відкриття розпочалося парадом роїв в супроводі дитячого оркестру, який рухався чарівною набережною Кременчуцького водосховища. Учасників гри вітав губернатор Кіровоградської області Кузьменко С.А., а також міський голова м.Свідловодська Козярчук В.В. та директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму краєзнавства спорту та екскурсій учнівської молоді» Лісота А.А.

Урочистості швидко промайнули. Попереду на всіх учасників чекали серйозні випробування. Під час змагань діти жили в наметах, облаштовували свій побут, готували їжу. Що теж було одним із конкурсів і оцінювалося суддями.

Кожен день гри був захоплюючим і непередбачуваним. Розпочалися випробування конкурсом «Ватра», під час якого учасники представляли творчо-мистецький звіт рою. Наш рій презентував театралізоване дійство, присвячене учасникам АТО нашого краю. Слідуючим етапом змагань був конкурс «Рятівник», де вихованці показали вміння надавати першу долікарську допомогу з елементами рятувальних робіт.

Наступного дня боротьба продовжилася конкурсом «Впоряд», який проходив у вигляді демонстрації навичок зі сройової підготовки та творчого завдання, яке полягало у злагодженому та чіткому показі різноманітних елементів впоряду. У цей же день команди представляли звіти про доброчинні справи - «Добре діло», які вони зробили протягом року.
Новий день гри розпочався змаганням «Туристсько- спортивна смуга перешкод», де діти показували свої навички зі спортивного туризму. Продовжився день змагань інтелектуальною грою-вікториною «Відун», де учасники демонстрували знання з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України.

Слідуючий день включав змагання «Стрільба», де джури проявили свої вміння зі стрільби з пневматичної зброї, та інтелектуально-творче змагання «Пластун», яке проходило у вигляді інтелектуально-експерементальної гри з військово- спортивними та туристсько-краєзнавчими елементами з використанням методик квестів. Також в цей день проходило силове змагання «Перетягування линви», де учасники гри показали свої фізичні можливості.

Швидко промайнули дні змагань. Були перемоги і поразки, сльози радості і прикрощів. Але наш рій виборов почесне 4 місце і під час урочистого закриття отримав грамоти та дипломи.

Це спільна перемога вчителів, учнів, батьків,райдержадміністрації, спонсорів.

Хочеться сказати щирі слова подяки за фінансову підтримку для придбання туристичного спорядження голові райдержадміністрації Сенченку О.О., начальнику відділу освіти молоді та спорту Єпанчі О.В., голові ФГ « Юрія» Свистунову Ю.В., директорам господарств с. Пурпурівка Трохименку І.Д.,

Шадлову О.В. за виділені паливно-мастильні матеріали; сільському голові Сажевському В.І. , водію шкільного автобуса Грузденко О.М. Адже саме ваша небайдужість допомогла нам достойно виступити на обласному етапі всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Така повсякдена праця, таких людей вносить свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди творять добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Учасники гри та їх наставники впевнилися, що інтерактивні форми роботи формують почуття колективізму, виховують у молоді високі морально-психологічні й бойові якості на теренах національних козацьких традицій. Гра «Сокіл» («Джура») сприяє вихованню духовно й фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах національного світогляду і здорового способу життя у дусі відданості Батьківщині та її народу.


Галерея "Джура 2018 - Обласні змагання"


РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ «СОКІЛ «ДЖУРА»

2018-05-21

18 травня 2018 року на центральній площі міста відбувся районний етап Всеукраїнськго фестивалю «Сокіл «Джура». Цього разу честь нашої школи захищала команда «Січові братчики» у складі:

1. Панфілов Андрій командир рою
2. Панфілов Артем
3. Студінський Володимир
4. Уманець Максим
5. Німенко В’ячеслав
6. Усачов Олександр
7. Горохова Олександра
8. Бардіна Анастасія

У нелегкій та безкомпромісній боротьбі наша команда вже вшосте виборола перемогу та представлятиме наш район на обласному етапі фестивалю.

Вітаємо переможців!!!


Галерея "Сокіл "Джура" (районний етап) 2018"


22 січня - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми.
Ми горді зватися українцями. Поклик рідної землі завжди відчували наші прадіди й діди, ті, хто живе в Україні та кого доля закинула на чужину. І де б не був українець, захвилюється аж до сліз, почувши рідне слово.
Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.
Щороку 22 сiчня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часiв Київської Русi, Галицько-Волинської держави, Запорізької Січі, Визвольної вiйни пiд проводом Богдана Хмельницького, Гетьманщини.
У рамках відзначення Дня Соборності України у нашій школі було проведено лінійку « Україна – єдина країна», а також представники Шкільного уряду стали учасниками районної акції «Ланцюг єднання».

/Files/images/IMG_10563.JPG /Files/images/IMG_10565.JPG /Files/images/IMG_10568.JPG /Files/images/IMG_10569.JPG /Files/images/IMG_10575.JPG /Files/images/IMG_10577.JPG


День захисника України

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.
14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем».
Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім різний зміст, ставляться до нього дуже шанобливо.
Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І. до речі, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.
Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.
2014 року українське суспільство відреагувало на російське збройне вторгнення, внаслідок чого підсилилися європейські та антирадянські тенденції декомунізації. Так, наш народ поступово відмовляється від радянських свят та символів.
Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня святкування Дня захисника України й скасував святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого.
Учні нашої школи відзначали День українського козацтва 13 жовтня. Розпочалося все урочистою лінійкою, на якій учні отримали змістовну інформацію про історію свят, та виникнення козацтва на Україні.
Діти слухали козацькі пісні та із задоволенням підспівували. Особливу увагу було приділено подіям на Сході. Хвилиною мовчання учні вшанували пам»ять загиблих воїнів героїв, які боронять наші кордони та незалежність нашої Батьківщини. А ще великої честі були удостоєні переможці районного етапу військово-спортивної гри « Сокіл(Джура)», які відкривали урочистості на головній сцені у РБК разом із учнями 1-х класів Федоровим Дмитром, Ланженком Іваном, Грищуком Денисом, Калинюком Глєбом, Ніколаєвим Владиславом , Купріяновим Іллєю. Теплими оплесками дякували нашим хлопцям присутні у залі ветерани АТО.
Дивлячись на наших козаків, серце переповнювала гордість за нащадків, за майбутнє, і спокій за цілісність кордонів нашої Батьківщини.

/Files/images/IMG_8706.JPG /Files/images/IMG_8716.JPG /Files/images/IMG_8728.JPG /Files/images/IMG_8734.JPG


Військово-патріотична гра «Сокіл»

12 травня 2017 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), участь в якій брало дев’ять команд. В рамках цієї гри учасники змагалися у стройовій підготовці, розборі та зборі автомата, метанні гранати, смузі перешкод, представленні творчо-мистецького звіту «Ватра».
За підсумками конкурсу, переможцями районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стала команда «Сокіл» Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №3, (керівник команди Рябошапко В.О, директор Свистунова Т.І).
Вітаємо переможців!

/Files/images/IMG_6942.JPG /Files/images/IMG_6855.JPG


Обласні змагання “Сокіл” (Джура)

8 та 9 червня 2016 року команда учнів нашої школи прийняла участь в обласних змаганнях “Сокіл” (Джура) в с.Тарасівка Новгородківського району. В польових умовах наші хлопці та дівчата продемонстрували силу, вміння, творчі здібності.
З 21 команди, які взяли участь у боротьбі наші учасники здобули І місце в творчому конкурсі, ІІ місце у військових перегонах та ІІІ місце у військовому вишколі. В загальному рахунку наша команда посіла V місце. Ми гордимося, що зростає така зміна захисників України справжніх козаків.
Козацькому роду нема перевод.


Галерея "Джура обласні змагання - 2016"


11 березня 2015 року, якраз у день визволення Новомиргорода від німецьких загарбників, у нашій школі відбулася зустріч з учасниками АТО - воїнами, мобілізованими з нашого району.

До нас завітали: заступник голови районної ради Стоянов Ю.А., який координує волонтерську роботу в нашому районі а з ним бійці 93 бригади, 3 батальйону, 2 реактивної батареї: Нікітюк Антон та Куліченко Валерій.

Вони виявили бажання у коротку (3-денну) відпустку зустрітися з дітьми, оскільки, починаючи з вересня 2014 року, отримують від них листи, малюнки, посилки, а від учителів - одяг (форму, білизну), взуття і т.д.

Зустріч була дуже цікавою. Атмосфера - теплою. Воїни розповіли про свої військові будні, відповіли на питання. Всі домовилися постійно бути на зв'язку одні з другими. Воїни попросили допомагати пораненим, а учні - повернутись живими і з перемогою

/Files/images/IMG_4627.JPG/Files/images/IMG_4634.JPG

/Files/images/philogirlande.jpg

/Files/images/Патріот.JPG

Грамотою відділу освіти Новомиргородської райдержадміністрації за зайняте І місце у ІІ етапі Районного конкурсу «ПАТРІОТ» було нагороджено наших майбутніх захисників Вітчизни: Андреєва Євгена, Щербину Андрія, Штельмаха Олександра, Ткаченка Сергія,Бойчука Андрія, Васечка Артема, Бараненка Максима, Костянецького Олександра, Буйного Максима, рибчака Валерія, Горбуліна Ігора, Аркушу Артема, Покотілова Станіслава, Скиданова Артема, Дремлюженка Романа, Осадчого Станіслава, Карауша Дмитра, Бондаренка Максима, Козаченка Ярослава, Карпюка Владислава.

Галереї "Фестиваль «Патріот»"

Кiлькiсть переглядiв: 930

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.