Історія закладу освіти

/Files/images/Изображение.JPGТериторія, на якій нині розташована ЗШ №3, належала земській школі, збудованій у кінці ХІХ століття. У 1984 році стару будівлю знесли і заклали фундамент нової школи. Спонсором і замовником була шахта «Новомиргородська». Займалося будівництвом Новомиргородське ШБУ №1. Але ця справа стала всенародною, справою кожної організації в районі. Допомогу надавали більшість організацій міста, які надсилали своїх робітників, будівельну техніку. Не стояли осторонь і вчителі восьмирічних шкіл №1 і №2. Перебуваючи у відпустці, вони приймали активну участь у будівництві, щоб скоріше здати в експлуатацію даний об’єкт. 30 жовтня 1985 року школа була здана в експлуатацію. З 1985 року по 1994 директором школи працював Невмитий Анатолій Кирилович, досвідчений, мудрий керівник і наставник. Педагогічний колектив був створений із вчителів восьмирічних шкіл №1 і №2, а з 15 серпня 1986 року у школу прийшли молоді вчительські кадри, які тільки-но закінчили інститут.

У школі запанувала атмосфера творчої роботи. Була створена піонерська та комсомольська організації, налагоджено харчування дітей. Класні кімнати поповнювалися новими меблями, телерадіоапаратурою, бібліотечний фонд – підручниками.

Учні навчалися, надавали допомогу підшефним організаціям: шахті «Новомиргородська», колгоспам ім.Чкалова, «Зоря», іншим організаціям.За внесок у розвиток господарства району школа не раз нагороджувалася грамотами, похвальними листами. Над учасниками, ветеранами ВВв, пристарілими людьми у мікрорайоні школи учні взяли шефську допомогу. Стало доброю традицією проводити у школі Свято врожаю, День армії, Новорічні ранки, свято Мами, конкурс «Нумо, дівчата» та інші. Учні школи не раз виборювали призові місця не тільки на районних а й обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.


/Files/images/Изображение0002.JPG

У 90-ті роки темпи розвитку школи дещо уповільнилися : матеріальна база за останні 10 років не поповнювалася зовсім, не вистачало в достатній кількості підручників, навчальної літератури, спортивного інвентарю. Не поповнювалися кабінети фізики, хімії, трудового навчання. Та, незважаючи на всі негаразди, школа жила і працювала, маючи високі показники у навчанні та вихованні учнів.

З 1994 по 2012 рік школу очолював Невмитий Юрій Анатолійович, мудрий, гуманний керівник і наставник. Було організовано харчування дітей, шляхом оренди приміщення їдальні поновилася підлога у 4 кабінетах, зроблено шатровий дах над їдальнею, актовим залом, перекритий дах усіх 4 блоків, котельні, яка до того ж була переобладнана новими котлами. Вчителі добросовісно навчали дітей, даючи їм міцні знання , виховували гідних громадян своєї Вітчизни, підвищували свій професійний рівень. Атестація педагогічних кадрів, яку проводив відділ освіти, показала, що фахова підготовка вчителів залишалася на високому рівні.

З 2012 року директором працює Свистунова Тетяна Іванівна, вона ефективно керує навчально-виховним процесом. Протягом 2012-2013 років у закладі забезпечено холодне та гаряче водопостачання, підключено електробойлер. Відремонтовано їдальню та харчоблок їдальні, актовий зал, І поверх школи. Облаштовано внутрішні туалети та спальну кімнату, ігрові кімнати для першокласників. З метою забезпечення доступу учнів до більш якісної освіти у школі діє навчальний комп’ютерний комплекс, є вихід до всесвітньої мережі Інтернет.

/Files/images/Изображение0006.JPGУчні школи постійно здобувають призові місця в районних та обласних олімпіадах . У 2012/2013 навчальному році на ”відмінно” школу закінчили 45 учнів, переможцями районних олімпіад стали 23 учні. Учні школи є переможцями Всеукраїнських конкурсів: “Соняшник”, ”Лукоморье”, ”Бобер”, ”Колосок”, Міжнародних мовно-літературних конкурсів ім.Тараса Шевченка та ім.П.Яцика, районного конкурсу « Учень року 2013» та конкурсу « Міні Містер , Міні Міс 2013».

З початку 2017 року наша школа отримала статус Опорного навчального закладу та має в своєму підпорядкуванні три філії.

Кiлькiсть переглядiв: 1271

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.