Наказ від 06.08.2019 №1080 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розроблення мобілізаційного плану закладами освіти, підприємствами, установами та організаціями Міністерства освіти і науки України”

Кодекс цивільного захисту України


Інструкції з цивільного захисту

Програма загальної підготовки працівників до дій НС


Наказ навчання з питань цивільного захисту 23.02.2022

Наказ організація ЦЗ у 2022 році

Памятка вчителю повітряна тривога

Правила поведінки в укритті

Проблемні питання закладу у сфері ЦЗ


Проведення об’єктового тренування

Згідно наказу № 100-О від 16.11.2021 року та плану роботи НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ», 19 листопада 2021 року проведено тренування з питань цивільного захисту, метою якого було відпрацювання вчителями, учнями, працівниками закладу та керівним складом цивільного захисту дій за сигналами «Увага всім!», «ВОЄННА ЗАГРОЗА», а саме евакуація учнів та вчителів із приміщення школи в безпечне місце.

Головна мета тренувань — досягнення злагоджених дій керівництва та особового складу формувань цивільного захисту, персоналу школи під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Проведені тренування виявили належний рівень відповідальності посадових осіб цивільного захисту, чіткі дії педагогічних працівників з організованої евакуації учнів.

Особливо слід відзначити роль вчителя предмету «Захист Вітчизни» Рябошапка В.О., чиї знання та досвід є незамінними в організації навчань.

Проведене тренування показало, що члени педагогічного, учнівського та трудового колективів обізнані з правилами дій у надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце. Усі учасники навчання суворо дотримувались правил техніки безпеки.

/Files/images/IMG_68857.JPG /Files/images/IMG_68860.JPG /Files/images/IMG_68871.JPG /Files/images/IMG_68879.JPG /Files/images/IMG_68887.JPG


Безпека понад все

23 лютого 2022 року для педагогічних працівників НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» проведено навчання з цивільного захисту. Метою навчання було роз’яснити як діяти учителю у разі раптового виникнення надзвичайних ситуацій різних видів, як провести евакуацію учнів класу в умовах загрози потрапляння закладу в зону активних бойових дій.

Навчання розпочалися з теоретичного блоку, у якому директор навчально-виховного об’єднання Тетяна Свистунова поінформувала учасників навчання, приділивши значну увагу питанням щодо порядку дій педагогів на випадок надзвичайних ситуацій та алгоритму проведення евакуації учасників освітнього процесу на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Зважаючи на умови сьогодення, учитель предмету «Захист Вітчизни» Віктор Рябошапка довів до учасників порядок дій під час виникнення нестандартних ситуацій.

Практичний компонент передбачав моделювання стереотипів поведінки учителів в умовах загрози та виникненні різних надзвичайних ситуацій. Враховуючи, що школа не мало на той час облаштованого укриття, Віктор Рябошапка ознайомив з порядком дій при евакуації учасників освітнього процесу на відкриту місцевість та забезпеченням захисту життя в природному середовищі.

На другому етапі заходу медичною сестрою школи Оксаною Новіковою буде проведено навчання з надання домедичної допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій.

/Files/images/IMG_91.JPG /Files/images/IMG_92.JPG /Files/images/IMG_93.JPG


Алгоритм дій працівника закладу при НС

Попередження терористичних актів

Супергерої безпеки. Для дітей про надзвичайні ситуації

Наказ МОН № 88 від 01.02.22р. Про затвердження галузевого плану основних заходів ЦЗ на 2022р

Розпорядження КМУ 28.12.21р. №1742-р План основних заходів ЦЗ на 2022р

План основних заходів з цивільного захисту на 2022 рік

Навчальний план ЦЗ на 2022 рік

Організація цивільного захисту у 2022 році

Організація навчання з цивільного захисту у 2022 році

Наказ 73-О про підсумки проведення Дня цивільного захисту

Наказ 68-О про підсумки проведення Тижня безпеки життєдіяльності

ПЛАН – СІТКА ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕМУ: «ЗРОБИМО ЖИТТЯ БЕЗПЕЧНИМ »

Наказ 49-О про підготовку та проведення Дня цивільного захисту

Наказ 21-О про підготовку та проведення показового Дня цивільного захисту

ПЛАН проведення протипожежного тренування


Районний семінар з цивільного захисту

19.03.2018 року в НВО "Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ" було проведено семінар та тренування з цивільного захисту.

Матеріали семінару для завантаження


Галерея "Цивільний захист 2018"


З метою виховання громадянської позиції молоді у сфері цивільного захисту, привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення в Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів №3 з 20 січня проводяться навчальні заняття з питань надання домедичної допомоги для учнів 10-11 класів.

Під час занять учні ознайомилися з принципами надання медичної допомоги при невідкладних станах, повторили теоретичні питання про надання невідкладної допомоги при гострій дихальній та гострій серцевій недостатності. На практичних заняттях школярі працювали з макетом наданим ЕТО – 10, вчилися правильно робити штучне дихання та непрямий масаж серця. Заняття проводилися за сприяння Новомиргородського РЕМу, начальник Бодюл Андрій Вікторович, вчителями Рябошапкою Віктором Олексійовичем, Білоус Людмилою Миколаївною, медсестрою Новіковою Оксаною Миколаївною та електромонтерами Русенком О.М. та Потаскаєвим В.В.

Школярі із задоволенням проводили тренувальні заняття, вирішували практичні завдання та ситуації.

По темі : «Класифікація ран. Види кровотечі. Надання першої медичної допомоги при пораненнях та кровотечах. Школярі спочатку опрацьовували теоретичний матеріал, вивчили види кровотеч і першу допомогу при них. На практичних заняттях кожна пара школярів виконувала завдання, поставлені вчителем, відпрацьовуючи вміння накладати пов’язки при різних видах кровотечі та пораненнях. Старшокласникам подобаються заняття , які неодмінно знадобляться в подальшому житті.

Галереї "ДПЮ"

/Files/images/philogirlande.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2809

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.