Казка про країну геометричних фігур Автор Масляна Ангеліна Інформація про кпайні точки Південної АмерикиІнформація про кпайні точки Південної Америки Цікаві факти про комп'ютериЦікаві факти про комп'ютери Зроблено в Україні. Найпотужніша вітрова електростанція УкраїниЗроблено в Україні. Найпотужніша вітрова електростанція України Зроблено в Україні. Найпотужніша вітрова електростанція УкраїниЗроблено в Україні. Найпотужніша вітрова електростанція України /Files/images/konkurs_na_kraschu_kazku_pro_matematiku/Новікова Даша .jpg /Files/images/konkurs_na_kraschu_kazku_pro_matematiku/Бєляков Дмитро .jpgЗ учнями 7-Б класу проведено конкурс на кращу казку про математику. Переможцями стали :Масляна Ангеліна, Бєляков Дмитро та Новікова Даша.
Фільм - презентація про видатних математиків

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, формування інтелектуального потенціалу нації

13 грудня у нашому ліцеї відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в режимі он-лайн у формі портерного захисту та наукової конференції представлення науково- дослідницьких проєктів слухачами секції 'Біологія" та "Хімія"
Кiлькiсть переглядiв: 240

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.