ПЛАН
наступності освітнього процесу Новомиргородського ДНВК (ясла-садок) «Калинонька» та НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – ДНЗ»
на 2021-2022 навчальний рік
УГОДА
про співпрацю Новомиргородського дошкільного навчально-виховного комплексу (ясла-садок) «Калинонька» та НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № З - дошкільний навчальний заклад»

Перша зустріч зі школою

Перша зустріч зі школою, з учителями, з майбутніми однокласниками завжди радісна, довгоочікувана і трішки хвилююча для всіх учасників освітнього процесу (дітей, батьків, учителів). Для кожної дитини дуже важливе перше враження від школи. Тому адміністрація закладу і вчителі зробили все можливе, щоб підготовчі заняття були захоплюючі і цікаві.

Програма підготовчих занять «Розвиток мовлення, пізнавальних процесів дошкільнят з елементами навчання грамоти та використанням математичного матеріалу». Це інтегрований курс, що складається з трьох взаємопов’язаних блоків:

- розвиток мовлення та навчання грамоти;- підготовка руки до письма;- розвиток пізнавальних процесів і формування початкових математичних знань.

На заняттях ми і співаємо, і танцюємо, і навчаємося, і відпочиваємо! За активну роботу (а активними були всі наші дошкільнята) діти отримали «вітамінні гостинці» від нашого постійного спонсора. Малеча йшла додому в піднесеному настрої і бажанням повернутися до школи знову.

З нетерпінням чекаємо на вас, наші маленькі майбутні першокласники!


Батьківські збори майбутніх першокласників

06.11.2021 року в НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – ДНЗ» відбулися батьківські збори майбутніх першокласників. Перша зустріч батьків з директором, заступником, практичним психологом, соціальним педагогом та вчителями, які будуть навчати наших маленьких школярів, відбулася у цікавому форматі. Відеосюжет про наше шкільне життя налаштував усіх на плідну роботу.

Директор НВО Свистунова Т. І. презентувала навчально-виховне об’єднання, ознайомила батьків з роботою педагогічного колективу, досягненнями учнів, гідними та комфортними умовами для всіх учасників освітнього процесу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Стоянова О.О. розповіла батькам про реформування освіти в Україні, про проєкти, за якими працює наша школа. Це проєкт «Нова українська школа» та науково-педагогічний проєкт «Інтелект України». З цікавістю батьки слухали про нову структуру школи, про новий зміст освіти, про сучасне освітнє середовище, орієнтацію на учня в освітньому процесі та про педагогіку партнерства. Інтерактивна вправа, яка була проведена з батьками, показала суть педагогіки партнерства. Тетяна Іванівна розповіла про переваги проєкту «Інтелект України».

Захоплива екскурсія по школі, яку провели директор школи Свистунова Т.І., практичний психолог Рябошапка В.В. та соціальний педагог Мікель М.Ю., проходила у вигляді квесту. З бажанням і цікавістю виконуючи завдання психолога і соціального педагога, батьки активно співпрацювали, взаємодіяли з ними, отримуючи при цьому безліч позитивних емоцій та відповідний пазл. Завітавши в кабінет психолога, наші мами й тата отримали консультацію та поради про критерії фізичної, психологічної, розумової та етичної готовності дітей до школи, отримали відповіді на запитання, які найбільше їх цікавили. Сподобались кабінети психолога, хореографії, математики, біології, англійської мови, інформатики, конференцзал, шкільний бібліотечно-інформаційний центр, які забезпечені сучасними засобами навчання. Екскурсія по закладу закінчилась складанням пазлів в єдине ціле. І ось довгоочікуваний момент: на фото заклад, у якому дбають про комфорт для учнів, про те, щоб діти були успішними і щасливими – це НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-ДНЗ». У кінці заходу всі батьки отримали чудові солодкі подарунки для наших майбутніх маленьких здобувачів освіти.

Запрошуємо на навчання до нашої школи!
Раді зустрічі з Вами!

/Files/images/0-02-05-d581a756fe6fdc95bde6850f7fb2a8c6623bf20f614a45f0e5fb56e29813050e_full.jpg /Files/images/IMG_58511.JPG /Files/images/IMG_58517.JPG /Files/images/IMG_58520.JPG /Files/images/IMG_58524.JPG /Files/images/IMG_58531.JPG /Files/images/IMG_58558.JPG

Запрошуємо на навчання


УГОДА
про співпрацю Новомиргородського дошкільного
навчально-виховного комплексу (ясла-садок) «Калинонька» та
НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № З - дошкільний навчальний заклад»
ПЛАН
наступності освітнього процесу
Новомиргородського ДНВК (ясла-садок) «Калинонька»
та НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад»
на 2020-2021 навчальний рік


ПЛАН НАСТУПНОСТІ В РОБОТІ ДНВК «Калинонька» та НВО «Новомиргородська загальгоосвітня
школа
І-ІІІ ступенів № 3 – ДНЗ»

Презентація про спільну роботу школи і ДНЗ по підготовці до навчання дітей 6-річного віку (Завантажити)

/Files/images/philogirlande.jpg

ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ ПЕРШОКЛАСНИКАМИ

Вже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників у Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів №3. І цей рік – не виключення. 10 лютого школа гостинно відчинила свої двері вихованцям дитячих садків «Теремок», « Сонечко», їх вихователям і батькам. Скільки сюрпризів, цікавих зустрічей чекало на присутніх! Адже і вчителі, і учні хотіли зробити цей день особливим, незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало у дітей тільки приємні спогади і формувало позитивне ставлення і до школи, і до вчителів, ідо процесу навчання. На порозі школи гостинно зустрічали майбутніх першокласників директор школи Свистунова Т.І. та вчителі молодших класів Скочко О.А. та Рябошапка І.В. .
Знайомство зі школою розпочалося з концерту, який підготували учні школи. Вони подарували майбутнім першокласникам віночок українських пісень та запальні танці. Під час екскурсії школою малеча пройшлася коридорами, побували в спортивному та тренажерному залі, навчальних кабінетах, бібліотеці, посиділи за партами у майбутній класній кімнаті. В їдальні дітей пригостили смачними тістечками та цукерками. У цей святковий день майбутні першокласники отримали подарунки.
Сьогодення вимагає серйозного підходу батьків до вибору навчального закладу для своїх дітей. І хоча «ринок» надає широкий спектр освітніх послуг, батьки прагнуть обрати дитині шкільну родину, де б їх чадо любили, цінували, надавали не тільки знання, а й здатність розвинути свої здібності, впевненість у своїх силах.
Завжди у нас відкриті двері
Для вас, маленькі школярі,
Чекають світлі, гарні класи
Поповнення в шкільній сім’ї.
Учитель початкових класів
Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ст.. №3
Рябошапка І.В.
Кiлькiсть переглядiв: 1353

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.