Виховна робота протягом грудня року проводиться за тематичним місячником “Традиції і звичаї мого народу”. 17 грудня відбувся цікавий виховний захід, який дуже сподобався дітям - калейдоскоп козацьких пісень “Засвистали козаченьки”. У ньому взяли участь учні 1-8 класів.


Галерея "Традиції і звичаї мого народу"


День народження школи

26 жовтня – прохолодний осінній день, але на душі радісно й тепло від дитячих усмішок, щирих поглядів та щасливих очей наших вихованців, їхніх батьків, педагогічних працівників.

Сьогодні – День народження навчально-виховного об’єднання «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ». Є в нашому житті прекрасна традиція – святкувати дні народження, адже це завжди підсумок прожитої частини життя. Для школи – це молодість, активність, невтомний творчий пошук, професіоналізм і мудрість.

Приємно було спостерігати, коли вранці відчинялися двері школи і чулися теплі слова вітання вчителям, учням.

Святкування почалося з урочистої частини. Усі діти, святково одягнені, вишикувалися на лінійці. Учні старших класів розповіли про перемоги та досягнення. Не обійшлося і без приємних сюрпризів від адміністрації школи. Саме в цей день директором школи Свистуновою Тетяною Іванівною було оголошено про започаткування нової традиції – «Дня відмінника». Нашим відмінникам, а їх в школі аж 41, надається 3 дні «відпустки»: вони будуть звільнені від занять і виконуватимуть справи за бажанням. Допомагатимуть адміністрації школи, учителям початкових класів, педагогу-організатору, психологу, лаборанту, бібліотекарю, працюватимуть у радіорубці, на кухні, у медичному кабінеті, тобто діти будуть співпрацювати з дорослими. Кожному відміннику на лінійці вручили картки-відзнаки, при наявності яких у кінці року адміністрація школи вручатиме грошові винагороди. Учні були приємно вражені такою новиною, про що свідчили дитячі оплески, посмішки і вогники радості в очах. Закінчилася лінійка виконанням шкільного Гімну.

Традиційно, у День народження школи, проводиться святковий осінній благодійний ярмарок. Такого розмаїття смаколиків можна побачити хіба що на всеукраїнській виставці майстринь випічки! Чого тільки не було на столах! Ярмарка відбувалася в світлому, широкому святково вбраному коридорі, де вистачало місця всім: продавцям - щоб розкласти усі наїдки та напої, покупцям – щоб роздивитися товар і вибрати для себе щось смачненьке.

А які приховані таланти ми побачили в наших дітях! Пропонуючи свій товар, учні старших класів використали знання з економіки, маркетингу, рекламодавства, математичні знання та вміння прекрасно спілкуватися рідною мовою. Яка чудова українська реклама звучала на ярмарці! Вона надавала святу колориту та неповторності.

Учні, які вже спродалися, допомагали своїм товаришам. Дітям початкових класів допомагали їхні мами. Та й учителі на перервах бралися до роботи – кожен припрошував до товару свого класу (ярмарка ж благодійна і коштів потрібно вторгувати якнайбільше).

Педагогічний колектив школи прагне відродити в молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем. Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, - усі класи взяли активну участь у заході.

Благодійний ярмарок – це спільна робота учнівського, батьківського та педагогічного колективу школи. Тільки в єдності, об’єднанні спільною ідеєю ми досягли бажаного результату – усі зароблені кошти перераховані на рахунок всеукраїнського благодійного фонду «Діти – наше майбутнє» та всеукраїнського об’єднання учасників АТО.

/Files/images/IMG_8908.JPG /Files/images/IMG_8918.JPG /Files/images/IMG_8920.JPG /Files/images/IMG_8922.JPG /Files/images/IMG_8923.JPG /Files/images/IMG_8924.JPG /Files/images/IMG_8933.JPG


Щороку у нашій школі відзначається День здоров’я. У ньому беруть участь і учні і вчителі. Спортивні змагання, цікаві пісенні конкурси та сервірування столу у польових умовах нікого не залишають байдужими.

/Files/images/100_6979.JPG/Files/images/100_6962.JPG


Традиційно, весною всі учні та працівники школи разом з батьками дружно працюють над озелененням шкільної території, оригінальним оформленням ділянок, ліквідацією сміття та шкідливих бур’янів, адже саме День довкілля спонукає до праці не тільки старших учнів, а й малят.

/Files/images/SAM_2719.JPG/Files/images/SAM_2742.JPG/Files/images/SAM_2717.JPG

/Files/images/philogirlande.jpg

Ще одна незмінна традиція – ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК. Саме тут можна скуштувати та придбати тільки те, що виготовлено руками учнів!

/Files/images/Ярмарок.JPG

/Files/images/philogirlande.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 934

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.