Наша гордість


Наші здобутки у 2017-2018 навчальному році


/Files/images/IMG_20171103_124502.jpg Бардіна Анастасія, учениця 10 класу НВО “Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - ДНЗ”, посіла ІІІ місце в ІІІ фінальному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської і студентської молоді “Дотик природи” з науковим керівником - Новохатченко Тетяною Миколаївною.

.


Наші здобутки у 2016-2017 навчальному році


Наші медалісти

/Files/images/Скиданова Марина.jpgСкиданова Марина Золота медаль /Files/images/Мокрицька Ірина.jpgМокрицька Ірина Золота медаль


/Files/images/IMG_5685.JPG Мокрицька Ірина, учениця 11 класу Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, посіла ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури зі своїм наставником - Німчинова Валентина Григорівна.


/Files/images/IMG_5683.JPG Скиданова Марина, учениця 11 класу Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології зі своїм наставником - Новохатченко Тетяною Миколаївною.

.


/Files/images/IMG_5680.JPG Скиданова Марина, учениця 11 класу Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії зі своїм наставником - Щербиною Валентиною Іванівною.

.


/Files/images/IMG_5770.JPG Мокрицька Ірина, учениця 11 класу та Ткаченко Алла, учениця 9-Б класу Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, посіли ІІІ місця в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури зі своїми наставниками - Різун Тетяною Миколаївною та Тодоровою Вікторією В’ячиславівною.


Ми знову перемагаємо!

Відкриття обласного фіналу Національного чемпіонату Прангліміне відбулося в затишній залі Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ колишнього Єлисаветградського земського реального училища, серед випускників якого знамениті вчені, видатні особи: Г.Проскура, Є.Маланюк , Ю.Яновський , Є.Чикаленко , П.Саксаганський та інші. На фінал з´їхалися представники районів області, які за результатами он-лайн етапів змагань отримали кращі результати.З вітальним словом до учасників звернулася Міла Пільв – керівник проекту Міксіке. Вона побажала учасникам успіхів у змаганнях. Новомиргородський район на обласному фіналі представляли : Яценко О.Г. – вчитель математики та інформатики Новомиргородської ЗШ I-III ступенів №3, Яценко С. та Красуленко М. – учні 7-Б класу Новомиргородської ЗШ I-III ступенів №3, Мостова К. та Дуденко К. – учні 3-А класу Новомиргородської ЗШ I-III ступенів №3, Воймаренко В. та Ковачевич А. – учні 2-Б класу Новомиргородської ЗШ I-III ступенів №3. За результатами обласного фіналу маємо: Яценко О.Г.- перше місце в номінації сеньйори(жінки), Яценко С. – перше місце в номінації 7-11 класи(хлопці), Красуленко М. – третє місце в номінації 7-11 класи(дівчата), Мостова К. – друге місце в номінації чомучки (1-3 клас), Дуденко К. – третє місце в номінації чомучки (1-3 клас). Також дякуючи зусиллям всіх учнів школи, які прийняли участь в он-лайнових етапах змагань та переможцям цих етапів Новомиргородська ЗШ I-III ступенів №3 виборола перше місце в рейтингу кращих шкіл області в онлайнових етапах змагань за що була нагороджена відповідним дипломом.

Фінал Кіровоградщини не приніс сюрпризів, як і особливо високих результатів. Рубіж в 10 тисяч балів подолали лише родина Яценків з Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ст №3 та переможниця змагань серед дівчат Юлія Степаненко з Добровеличківської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. Абсолютно кращий результат у семикласника Сергій Яценко - 12768, а його мама - Олена Яценко перемогла серед жінок.
Абсолютний переможець Сергій Яценко, віримо, що зможе побороти хвилювання на національному етапі!


Наші здобутки у 2015-2016 навчальному році


Наші медалісти

/Files/images/nasha_gordst/Самченко Любов.jpgСамченко Любов Золота медаль /Files/images/nasha_gordst/Студінська Вікторія.JPGСтудінська Вікторія Золота медаль /Files/images/nasha_gordst/Коровіна Діана.JPGКоровіна Діана Золота медаль
/Files/images/nasha_gordst/Горбулін Ігор.JPG Горбулін Ігор Золота медаль /Files/images/nasha_gordst/Миргородченко Ігор.JPGМиргородченко Ігор Срібна медаль

/Files/images/IMG_1508.JPG Коровіна Діана, учениця 11-А класу, посіла ІІ місце за творчий проект в МАН зі своїм наставником - Новохатченко Тетяною Миколаївною.


/Files/images/IMG_1374.JPG 6 лютого 2015 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії . Наша учениця 11-А класу Коровіна Діана зайняла призове ІІІ місце, зі своїм наставником Щербиною Валентиною Іванівною - вчителем хімії


/Files/images/IMG_1293(1).jpg Мокрицька Ірина Олександрівна, учениця 10 класу Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури зі своїм наставником - Кондратенко Наталією Петрівною.


/Files/images/P2071298.JPG 7 лютого 2016 року в місті Кіровограді проводились змагання за програмою Miksike. Дипломами були нагороджені за зайняті І-ші місця у змаганнях з усного математичного рахунку Прангліміне-2016 (п’ятиборство) на регіональному фіналі у м. Кіровограді у віковій категорії Сеньйори (жінки) - Яценко О.Г. та у віковій категорії Дослідники (4-6 класи) - Яценко С.О.


/Files/images/IMG_1376(2).jpg Коровіна Діана, учениця 11-А класу, посіла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури зі своїм наставником - Німчиновою Валентиною Григорівною.


/Files/images/IMG_1384(1).jpg І місце в обласному Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості “Об’єднаємося ж, брати мої!” у номінації “Історія України і державотворення” зайняла учениця 10 класу Покаленко Тетяна, наставник Бабенко Д.О. - вчител історії


/Files/images/philogirlande.jpg


/Files/images/100_8860.JPG/Files/images/Вдовіна Анастасія.JPG

13 січня 2013 року в Кіровоградському педагогічному університеті імені В. Внниченка відбувся ІІІ етап Олімпіади з педагогіки та психології, де взяла участь учениця 11-А класу Вдовіна Анастасія, яка завдяки допомозі практичного психолога Забажан М.П. зайняла ІІІ призове місце.

/Files/images/philogirlande.jpg


/Files/images/SAM_2357.JPG Відзначилася учениця 10-Б класу Новомиргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Ільченко Анна, яка стала призером ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, зайнявши ІІІ місце. Готувала до участі в олімпіаді цю ученицю старший вчитель Щербина В.І.

/Files/images/philogirlande.jpg


У 2013 – 2014 навчальному році учні нашої школи знову стали учасниками та призерами обласних олімпіад.

/Files/images/vchitel/0 (22).JPG/Files/images/Ільченко Анна.jpg/Files/images/Котляренко Яна.JPG
Учениці Ільченко Анна 11Б класу та Котляренко Яна 9А класу зайняли почесні ІІІ місця, кожна у своїй віковій категорії на обласній олімпіаді з української мови. Готувала дівчат до участі в олімпіаді учитель методист Німчинова В.Г.

/Files/images/philogirlande.jpg


/Files/images/SAM_6587.JPG

І знову наші учні переможці! У 2014-2015 н.р. учениця нашої школи Бичкова Аріна стала переможницею ІІІ (обласного) етапу та учасницею IV етапу (Всеукраїнського) Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика, та зайняла ІІІ місце на обласній олімпіаді з української мови та літератури. Цих успіхів учениця досягла під керівництвом учителя української мови і літератури, вчителя вищої категорії, вчителя методиста Німчинової В.Г.

/Files/images/philogirlande.jpg


/Files/images/SAM_6590.JPG

Ще одне високе досягнення у цьому навчальному році. Мокрицька Ірина , учениця 9 класу, під керівництвом учителя вищої категорії Кондратенко Н.П. зайняла ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови і літератури.

/Files/images/philogirlande.jpg


/Files/images/vchitel/0 (23).JPG/Files/images/ICZ3iKhpYAE.jpg

В обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії учениця 10-А класу Коровіна Діана зайняла ІІІ місце під керівництвом учителя Щербини В.І.

/Files/images/philogirlande.jpg


/Files/images/vchitel/0 (15).JPG/Files/images/ApG8zP_f-tE.jpg/Files/images/Irina.JPG

В обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та світової літератури учениця 9 класу Мокрицька Ірина зайняла ІІІ місце під керівництвом досвідчених учителів Тодорової В.В. та Піддубної Н.І.

/Files/images/philogirlande.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 317

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.