КОРИСНІ ОНЛАЙН-ЗАХОДИ ДЛЯ ОСВІТЯН

Наступного тижня відбудеться одразу кілька онлайн-заходів для освітян за участі Міністерства. Нижче розповідаємо про них коротко, тож ви можете обрати ті, які цікавлять саме вас, і вже запланувати участь у них.

Докладна інформація про кожен із цих заходів з’явиться на сайті МОН найближчими днями.

Онлайн-презентація контент-платформи і чат-боту НУМО
для розвитку дошкільнят

Спікери розкажуть про онлайн-ресурси НУМО, які пропонують понад 160 порад, вправ та ігор для розвитку 16-ти навичок у дошкільнят, а також про зв’язок дошкільної освіти зі школою, зокрема – з реформою “Нова українська школа”.

Протидія професійному вигоранню вчителів під час карантину

Перша онлайн-сесія із серії заходів від ЮНІСЕФ Україна та Освіторії, які будуть присвячені проблемам, із якими стикаються вчителі у період пандемії COVID-19.

Онлайн-сесія щодо формування
органів управління освітою у новостворених громадах

  • Коли: 3 грудня, четвер
  • Час: 14:30-15:40
  • Онлайн-трансляція: Facebook МОН та DECIDE
  • Реєстрація за посиланням: bit.ly/33kOMxI

Захід МОН і проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” для освітніх управлінців щодо формування органів управління освітою у новостворених громадах. Мета – допомогти розвитку ефективної системи управління освітою на місцях.

Докладніше – тут: novihromady.decide.in.ua.

До речі, на сайті проєкту DECIDEdecide.in.uaє багато корисних матеріалів для освітян. Читайте новини на сайті та підписуйтесь на Facebook-сторінку проєкту.

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА: МАТЕРІАЛИ ДО ТЕМАТИЧНОГО УРОКУ

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Рекомендуємо організувати та провести тематичні заняття, лекції, вебінари, круглі столи та інші заходи з урахуванням умов карантину.

У цьому матеріалі ми зібрали посилання на корисні матеріали, які стануть в нагоді під час підготовки таких уроків та заходів.

ПОТРЕБУЄМО ВАШОЇ ДУМКИ: ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ
ПОЛОЖЕНЬ ПРО ЛІЦЕЙ І ПРО СПЕЦІАЛЬНУ ШКОЛУ

Міністерство пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про ліцей та нову редакцію Положення про спеціальну школу. Нам важливі думки фахівців, тому будемо вдячні за участь у обговоренні документів.

Проєкт Положення про ліцей

Стисло про зміст проєкту читайте у цьому матеріалі МОН. Сам проєкт завантажуйте за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції до проєкту Положення у вигляді порівняльної таблиці просимо надсилати до 15 грудня на e-mail v_bozhinskiy@mon.gov.ua.

Нова редакція Положення про спеціальну школу

Стисло про ключові зміни читайте ось тут, сам документ завантажуйте за посиланням.

Зауваження та пропозиції надсилайте до 7 грудня:

  • поштою за адресою: Міністерство освіти і науки України, директорат дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135,
  • на e-mail inclusion@mon.gov.ua.
МОН ЗМІНИТЬ ПІДХОДИ ДО ВІДБОРУ ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКІВ

Міністерство розпочало перегляд чинної системи експертизи шкільних підручників, у межах якого передбачено й удосконалення нормативної бази про Конкурс серед авторів.

Зусилля Міністерства також будуть спрямовані на вдосконалення навчання експертів, які відбирають підручники. Крім того, МОН пропонуватиме підвищити рівень відповідальності видавництв щодо якісної підготовки підручників за кошти державного бюджету.

Міністерство вже доручило профільним науковим установам опрацювати питання зміни процедури й змісту експертної оцінки підручників під час їх конкурсного відбору.

Докладно про це читайте за посиланням.

Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.