“НАЙБІЛЬШИЙ УРОК У СВІТІ” ПРО ПРАВА ДИТИНИ ТА ГЛОБАЛЬНІ ЦІЛІ РОЗВИТКУ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІТЕЙ

20 листопада відзначають Всесвітній день дітей. У цей день було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенцію про права дитини.

З цієї нагоди запрошуємо вчителів приєднатись до ініціативи “Найбільший урок у світі” про права дитини та глобальні цілі розвитку до 20 листопада, отримати сертифікат, а також взяти участь у розіграші 75 сувенірів від ЮНІСЕФ.

Всі матеріали для уроку ви знайдете на платформі EdEra за посиланням: cutt.ly/fgkKvd5.

Якщо немає можливості провести урок у класі або через відеозвʼязок, надішліть учням покликання на відео “Онлайн-урок. Знаю права і змінюю світ” для самостійного опрацювання: cutt.ly/dgNBMUg.

Щоб взяти участь у розіграші подарунків та отримати сертифікат від ЮНІСЕФ, потрібно:

  • зробити фото під час або в кінці уроку разом з учнями;
  • опублікувати їх у Facebook з хештегами#Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ;
  • заповнити форму учасника до 19 листопада (обовʼязково).

Результати розіграшу оприлюднять на головній Facebook - сторінці ЮНІСЕФ о 14:00 20 листопада.

ПРОГРАМА UPSHIFT – МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ МОЛОДІ
РЕАЛІЗУВАТИ ВЛАСНИЙ ЕКО-ПРОЄКТ

ЮНІСЕФ запрошує молодіжні команди віком 14-21 рік з усієї України подавати заявки для участі у програмі UPSHIFT. За допомогою досвідчених менторів команди учасників зможуть розробити власний еко-проєкт – крок за кроком, досліджуючи проблему, вивчаючи цільову аудиторію та проводячи тестування. У результаті команди отримають готові проєкти та можливість виграти фінансування до 60 тис. гривень на їхнє втілення.

Проєкти команд обов’язково мають стосуватися протидії зміні клімату та захисту навколишнього середовища. Наприклад, проєкти щодо відповідального споживання, повторного використання (upcycle/reuse), енергоефективності та енергозбереження, сортування сміття, озеленення, захисту екосистем, забруднення довкілля, "зеленого" транспорту тощо.

Подаватися можна до 29 листопада. Більше деталей та форма для реєстрації – за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT_Green.

ОНЛАЙН-КУРС “ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ” – ВЖЕ В ДОСТУПІ
НА ПЛАТФОРМІ LEARNING PASSPORT

Відома серія мультфільмів телеканалу ПЛЮСПЛЮС “Говоримо українською” стала доступною на освітній платформі ЮНІСЕФ Learning Passport.

Мультфільми дають поради щодо сучасної української мови за допомогою історій головних героїв ПЛЮСПЛЮС – Трикуті, Квадрика і Кружка, сприяють максимально легкому та доступному для дітей способу запам’ятати лексичні, граматичні та орфографічні правила.

Освітня платформа Learning Passport – це онлайн-бібліотека матеріалів для неформальної та формальної освіти, яка має на меті покращити доступ учасників освітнього процесу до високоякісної безперервної освіти.

Серію мультфільмів “Говоримо українською” можна знайти на платформі у розділі “Українська мова” за посиланням: ukraine.learningpassport.unicef.org.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОНКУРС ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

З 9 по 30 листопада ЮНІСЕФ Україна проводить танцювальний конкурс між 1-4 класами #здоровотанцюю. У формі захопливої гри-танцю, де кожен рух – це правило гігієни та безпечного поводження в умовах пандемії, діти ефективно засвоять прості правила, що бережуть життя.

До участі у конкурсі запрошуються учні 1-4 класів початкової школи.За цим посиланням можна знайти усі деталі конкурсу, покрокову інструкцію з усіма рухами у вигляді коміксу, навчальне відео під запальний трек та форму для реєстрації, яку потрібно заповнити для участі у конкурсі.

Клас-переможця визначить рандомайзер. Усього буде дев’ять щасливчиків: ТОП-3 у кожній соціальній мережі – Facebook, Instagram та TikTok. Переможець отримає приз – яскравий навчально-інформаційний набір для учнів та вчителів молодшої школи.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті ЮНІСЕФ Україна та на офіційних сторінках ЮНІСЕФ Україна у Facebook, Instagram та TikTok.

Розраховуємо на вашу активну участь і віримо, що креативність, помножена на мегаджоулі дитячої енергії та вчительську любов, здатна подолати будь-які випробування!

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ: ОНОВЛЕНЕ ПОЛОЖЕННЯ
ПРО НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Міністерство запрошує до громадського обговорення оновленої редакції Положення про навчально-реабілітаційний центр. Зокрема, у запропонованій редакції передбачені такі можливості:

  • зазначено вимоги до НРЦ, яким має відповідати заклад такого типу;
  • зазначено вимоги до комплектування, контингенту учнів (вихованців), які можуть здобувати у ньому освіту;
  • надано можливості щодо створення структурних підрозділів, зокрема реабілітаційного відділення, дошкільного відділення, пансіону;
  • визначено вимоги до роботи реабілітаційного відділення НРЦ;
  • визначено особливості роботи зі змінним контингентом;
  • визначено особливості організації освітнього процесу в закладі, проведення корекційно-розвиткових та психолого-педагогічних занять, реабілітаційних заходів.

Зауваження та пропозиції прийматимуться до 25 листопада поштою та електронною поштою за адресами:

  • Міністерство освіти і науки України, директорат дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел.(044) 481-32-39,
  • inclusion@mon.gov.ua.

Завантажити оновлене Положення можна за посиланням. Докладніше про документ читайте ось тут.

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.