ОНЛАЙН-УРОК З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

На платформі «Всеукраїнська школа онлайн» з’явився інтерактивний онлайн-урок з мінної безпеки для дітей початкової, середньої та старшої шкіл. Урок містить цікаві завдання за участі пса Патрона, Дмитра Монатіка та рятувальника Державної служби з надзвичайних ситуацій.

​На уроці, який може врятувати життя, легко на зрозуміло пояснюється, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки попереджають​​про них​ та як​их​​правил безпечної поведінки потрібно​ дотримуватись, якщо ​ви ​побачили міну чи боєприпас.

/Files/images/aHR0cHM6mQuanBlZw.jpg

Урок насичений цікавими завданнями, відео та триває всього 15 хв. Учні точно не засумують, а найголовніше – запам’ятають усі правила безпечної поведінки.

Дивіться урок за посиланнями:

Онлайн-урок розроблено ЮНІСЕФ спільно з ДСНС за підтримки Міністерства освіти і науки України із залученням провідних фахівців у цій темі.

ЗАПИСИ ВЕБІНАРІВ: КОНФЛІКТИ В КЛАСІ ТА КРЕАТИВНІ УРОКИ З ВШО

«Навчай для України» спільно з Київським освітнім центром «Простір толерантності» за підтримки ЮНІСЕФ організували безкоштовний вебінар для педагогів«Конфлікти в класі: як діяти вчителю?». Запис вебінару вже можна подивитись за посиланнями на Фейсбуці та Ютюбі.

З-поміж тем, про які йшлося на вебінарі:

  • які конфлікти виникають у класі під час війни, як вони трансформуються;
  • як керувати трансформацією конфлікту, щоб розв’язати або тримати у рамках;
  • принципи екологічного підходу до конфлікту;
  • конкретні вправи про роль педагога у конфлікті.

Також у доступі –запис третього вебінару серії«Креативні уроки з ВШО», яку підготувала для педагогів ГС «Освіторія» за підтримки ЮНІСЕФ та МОН.

Вебінар присвячено організації уроків з історії. Своїми ідеями поділилась Антоніна Макаревич – кандидатка історичних наук, вчителька історії, авторка курсів «Історія України» для 10 класу та «Вступ до історії та громадянської освіти» для 5 класу Всеукраїнської школи онлайн.

Відеозапис вебінару доступний на Фейсбуці за посиланням.

НАЙБІЛЬША ЛИСТІВКА ВІД ДІТЕЙ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

14 жовтня слова вдячності та підтримки захисникам та захисницям, які щоденно боронять Україну, підготували наймолодші українці. Проєктом «Підтримай дитину» за сприяння МОН створено віртуальну дошку подяки військовим України. Понад тисячу охочих надіслали свої малюнки та вірші.

/Files/images/aHR0cHM6Ly9tY3VzZXJjbDM0NDAucG5n.png

Діти підготували малюнки та відеозвернення, залишили прості, але щирі слова подяки з усіх куточків України, зокрема з тимчасово окупованих територій. Найбільша листівка України передана до Генерального штабу ЗСУ та Міністерства оборони.

ЮНІСЕФ НАДАВ 3 МЛН ДОЛАРІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ 1 ТИС. ОПОРНИХ ШКІЛ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

У межах ініціативи «Спільно до навчання» 1 тис. опорних шкіл отримали від ЮНІСЕФ по 3 тис. доларів у гривневому еквіваленті для підтримки безперервного навчання дітей у цьому навчальному році. Одноразовий грант має допомогти опорним школам забезпечувати навчальний процес.

Заклади освіти зможуть використати грошову допомогу на:

  • підтримувальні дрібні ремонтні роботи;
  • підготовку до зимового періоду;
  • придбання навчально-методичних матеріалів.
ЗАТВЕРДЖЕНО ТИПОВІ ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ТА КЕРІВНИКІВ ШКІЛ, ЯКІ ВПРОВАДЖУЮТЬ ДЕРЖСТАНДАРТ БАЗОВОЇ ОСВІТИ

З метою професійного розвитку педагогічних працівників та керівників закладів загальної середньої освіти підготовлено типові програми підвищення кваліфікації, які затверджено відповідними наказами МОН.

Типові програми підготовлено робочою групою, до складу якої увійшли представники Інституту модернізації змісту освіти, Інституту педагогіки НАПН України, закладів післядипломної педагогічної освіти та закладів вищої освіти.

Програми складаються з тематичних модулів, зміст яких відповідає вимогам професійних компетентностей педагогічних працівників, які визначені професійними стандартами за спеціальностями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)», «Керівник (директор) закладу загальної середньої освіти».

Більше деталей і самі програми – за посиланням.

Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.